Güvenli E-Ticaret

 

Güvenli e-Ticaret (GeT) özelliği olmayan bir ilanı inceleyiz. Güvenli e-Ticaret (GeT) sistemini tercih edin. Güvenle ödeme yapın, ürününüz kargo ile kapınıza gelsin. Güvenli e-Ticaret (GeT) ilanları için tıklayınız.

Güvenli e-Ticaret (GeT) sisteminin nasıl çalıştığının aşağıda inceleyebilirsiniz.

Ürün Alırken

Avantajları Nelerdir?

Güvence:

ilanAVM.Net Güvenli e-Ticaret (GeT) sistemi ile yaptığınız alışverişlerde paranız güvence altındadır, risk almazsınız. Satıcı belirlediği kargo süresi içerisinde takip edilebilir bir kargo bilgisini sisteme girmek zorundadır. Ürün elinize ulaştıktan sonra, ürünü inceleyip onay verirseniz, yapmış olduğunuz ödeme Güvenli e-Ticaret (GeT) havuz hesabından satıcının hesabına aktarılır. Satıcının belirtmiş olduğu nitelikler dışında bir ürün elinize ulaşırsa, ürünü geri gönderir ve işlemi iptal ederek ödemenizi Güvenli e-Ticaret (GeT) havuz hesabından geri alabilirsiniz. Kargo bilgisi girilen işlemlerde onay sürenizi aşmanız durumunda işlemler otomatik olarak onaylanır. Bu sebeple işlemlerinizi ve onay sürenizi takip ederek ilgili süre içerisinde onay veya reddetme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Ödeme:

Ödemenizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Yaptığınız ödemeyi üyelik işlemi sırasında belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize gelen bilgi mailinden takip edebilirsiniz.

Satıcı Puanı:

Alışverişinizi tamamladıktan sonra satıcı ile ilgili düşüncelerinizi diğer ilanAVM.Net kullanıcılarıyla paylaşabilir, vereceğiniz puanla satıcıları değerlendirebilirsiniz. Böylece paylaştığınız yorumlarla diğer alıcıları alışveriş sürecinde yönlendirebilir, fikir sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 

Ürün Satarken

İşinizi Büyütün:

ilanAVM.Net’da ticaret yaparak milyonlarca alıcıya kolaylıkla ulaşabilir, işinizi internet ortamında büyütebilir, rahatlıkla gelirlerinize gelir katabilirsiniz.

Güvence:

Güvenli e-Ticaret (GeT) ile yaptığınız alışverişlerde tahsilatınız ilanAVM.Net Üyelik Sözleşmesi hükümleri doğrultusunda güvence altındadır. Siz ürünü göndermeden önce alıcıdan ürünün bedeli tahsil edilir ve ilanAVM.Net havuz hesabında işlem onaylanıncaya kadar bekletilir. Ürün alıcıya ulaşıp alıcının onay vermesinden ve Güvenli e-Ticaret (GeT) ile ilgili kural ve koşulların yerine getirilmesinden sonra ödemeniz; ürün bedelinden Güvenli e-Ticaret (GeT) hizmet bedeli düşürülerek 3 iş günü içerisinde banka hesabınıza aktarılır. Tüm bu süreç içerisinde tahsilatınız ilanAVM.Net güvencesinde olduğu için kafanız rahat eder. ilanAVM.Net bu süreç içerisinde hiçbir şekilde paranızı işletmez.

Satıcı Puanı:

Güvenli e-Ticaret (GeT) ile yaptığınız başarılı satışlar sonrasında alıcılar size yorum bırakabilir, profilinize puan verebilirler. Profil puanınızın yüksek olması güvenilirliğinizi artırır ve diğer alıcılar için de olumlu bir etki bırakır.

Sıkça Sorulan Sorular