Hakkımızda

“2019 yılında yola çıktık...

Türkiye’nin ilan ve alışverişte ilk adresi ilanAVM.net, 2019 yılında Birtan PABUÇCU girişimiyle hayata geçirildi. Bir e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, ülkemizde e-ticaretin doğuşundan bugüne olan sürecin de temsilcisi olan ilanavm.com, Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformu olma hedefini öngörmektedir.

Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, İş İlanları, Hayvanlar Âlemi, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere toplam 10 kategoride hizmet veren ilanavm.com, İstanbul bulunan 1 adet veri merkezi, 10’dan fazla sunucu ve 14.52 gb/s veri aktarım hızıyla da Türkiye’nin en gelişmiş altyapı sistemlerinden birine sahip.

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli alışveriş deneyimini yaşatmak için sürekli kendisini yenileyen ilanavm.com, çalışmalarıyla ulusal ve uluslararası arenada çok sayıda ödül almayı hedeflemekteyiz.

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ilanavm.com, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.