Sprey Kına Seti Tattoo Dövme


85 TL

İSTANBUL / ESENYURT / YEŞİLKENT MAH.

İlan No
366

İlan Tarihi
30-11-2020

Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo

Kargo Süresi
3 İş Günü

Hemen Satın Al
Ziya PABUÇCU
Üyelik Tarihi : 28 Şubat 2019
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

İlan Açıklaması

Büyük Boy El Yazısı Harf Deseni ve Sprey Kına Seti Tattoo Dövme

Siparişinizle birlikte 1 Tüp Tattoo Dövme Spreyi ve resimde görünen dövme şablonları hediye Gönderilir

One Spray Tattoo Yeni nesil pratik dövme setleri ile kendi dövmenizi yapmak çok pratik ve keyifli. İstediğiniz dövme desenini seçin, yapıştırın ve dövme spreyini sıkın. Bu kadar basit. Suya dayanaklı ve 1 haftaya kadar kalıcı dövmeniz hazır. Bir tüp ile 15 farklı dövme yapabilirsiniz. 1 adet One Spray Tattoo şablonu uygun kullanım şartlarında ortalama 4 kere kullanılabilir.

NASIL UYGULANIR?
Dövme yapacağınız alanı ıslak medille silin ve kurulayın. Şablonu vücudunuza yapıştırın. Onespray Tattoo Dövme Spreyini 15 Cm uzaktan aralıklarla sıkın. 10 saniye bekleyin ve şablon etiketini sökün. 1 Dakikada gerçek dövmeden asla ayırt edilemeyen ve 5 gün boyunca banyo ve deniz suyundan etkilenmeyen dövmeniz hazır. Kullanılan sertifikalı boyanın su geçirgenliği vardır. İsterseniz dövmeyi kolonya ile silebilir ve istediğiniz zaman gene yapabilirsiniz. Şablonlar yüksek kalitede malzemeden üretildiği için defalarca kullanıma uygundur.

Sprey Rengi Seçme:
Siyah klasik siyah rengidir. Dark Blue ise gerçek dövme rengi denilen bir tondur. her iki rengi de ürün resimlerinde bulabilirsiniz. 

BU DÖVMEYİ DİĞERLERİNDEN AYIRAN EN ÖNEMLİ ÖZELLİKLER !!!!
1. CİLDE ZARAR VERMEZ. ÇOCUKLAR DA KULLANABİLİR. 
2. 1 DAKİKADA UYGULANIR VE 1 HAFTA VÜCUTTA KALIR. İSTERSENİZ KOLONYA İLE HEMEN SİLİNİR AMA SUDAN ETKİLENMEZ. YAĞMUR,TUZLU SU VE BANYODA AKMAZ!!!
3. O KADAR GERÇEKÇİ BİR DÖVMEDİR Kİ GEÇİCİ DÖVME OLDUĞU AYIRT ETMEK NEREDEYSE İMKANSIZDIR.
4. 1 TÜP İLE 15 FARKLI DÖVME YAPABİLİRSİNİZ.
5. SPREYLE BİRLİKTE SİZE ŞABLON HEDİYE EDİLİR. EĞER BUNLARDAN DA SIKILIRSANIZ MAĞAZAMIZDA SATIŞTA OLAN 2 BİN FARKLI DÖVME DESENİNDEN İSTEDİĞİNİZİ SİPARİŞ EDEBİLİRSİNİZ
6. KARGO ÇOK HIZLIDIR.
7. DÖVME SİLDİRME VE DERİ ALTI DÖVME RİSKİNİ EN AZA İNDİRİR.
8. SU GEÇİRGENLİĞİ VARDIR.
9. ORİJİNAL LİSANSLI PATENTLİ BİR ÜRÜNDÜR.

Yeni Trend Dövme Geçici Sprey Dövme: 

Dövme meraklılarının son dönemlerde yeni trendi geçici dövme ve dövme boyası,  dövme spreyi, dövme kalıbı ile dövme yaptırmak. Sitemizde çok geniş bir yelpazede dövme modelleri ve dövme şablonu çeşitlerini bulabilirsiniz. Tüm dünyada gençler tarafından büyük rağbet gören tattoo template ve henna tattoo artık Türkiye pazarında. Dövme için çok büyük paralar ödemek istemeyen ve dövme sildirme zahmetine katlanmak istemeyenler için evde geçici dövme hem ucuz dövme hem de kolay dövme kolaylığı sunuyor. En trend dövmeler spray tattoo ile 1 dakikada uygulanır ve 1 hafta kalıcıdır. Sprey dövme ve sprey kına içinde kullanılan boya tamamen doğal ve sağlık sertifikalıdır. Sitemizde Türkiye ve dünya çapında kullanılan tattoos designs, tattoos catalog ürünleri yer almaktadır. Aynı zamanda isterseniz özel tasarım isim dövmesi, resim dövmesi de yaptırabilirsiniz. Son dödemlerde popüler dövme şekli olan sticker tattoo dövme yani kendinden boyalı yapıştırma dövme modelleri de sitemizde satışta. En iyi dövmeciler tarafından kullanılan tattoo design serisi ve tatto dragons çeşitleri, istanbul tattoo arşivimizde sizlerin beğenisine sunulmuştur. Kına dövmesi tutkunları için sprey halinde üretilen spray henna ve yüzlerce kına şablonu çeşidimizle tattoo dövme galerisi ile hizmet veriyoruz. istanbul dövme piyasası ve Türkiye dövme ustaları ile yakından irtibatlı olan ürünlerimiz tattoo studio formatında da iyi bir alt yapıya sahiptir.

Diğer Özellikler
Stok Kodu  6600116
Marka  onespraytattoo
Stok Durumu  Var

106 Bu İlanı Kişi Gördüntüledi
Konum
Sokak Görünümü
Benzer İlanlar
Reklam Alanı